
-14 %
Compatibil cu brand - universal Conectare docking la PC/NB - USB Type-C Porturi USB - USB 3.0 (USB 3.1 gen 1) x 2; USB Type-C x 1 Porturi video - HDMI x 1 Porturi audio - nu Port retea (RJ-45) - 10/100/1000 Mbps x 1 Port Power Delivery (PD) - da (prin Type-C) Putere Port PD (W) - 87 W Card reader - card reader MicroSD/SD Rezolutie maxima suportata - 4K Conector securitate - nu Culoare - gri
DOCK STATION SPACER 8in1 Type C
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SPDS-TYPEC-CHUPSG8
- Greutate: 0.08kg
- Dimensiuni: 7.00cm x 17.00cm x 1.50cm
149,33 Lei
173,36 Lei
Fără TVA: 123,41 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Card reader integrated | Yes |
| Card reader slot | 2 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), SD |
| Culoare: | Gri |
| Data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Depth | 30 mm |
| DisplayPort | Nu |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| HDMI | Da |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Height | 10 mm |
| Host interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Hub interfaces | HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB Type-C |
| Interfata: | USB Type-C |
| Jack 3.5mm | Nu |
| Plug and Play | Yes |
| Ports quantity | 8 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| RJ-45 | Da |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 87 W |
| Weight | 80 g |
| Width | 157 mm |













